Apple'dan flaş Türkiye kararı

Teknoloji devi Apple, koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelindeki mağazalarının tamamını kapatmıştı. Sadece Çin'deki mağazaları açık bırakan Apple, normalleşme süreciyle birlikte mağazalarını tekrar faal hale getirmeye başladı. 

Apple'dan flaş Türkiye kararı
09 Haziran 2020 - 16:00 - Güncelleme: 09 Haziran 2020 - 16:03
APPLE STORE AÇILDI
Apple, geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamayla Apple Zorlu ve Apple Akasya mağazalarının açılacağını duyurmuştu. Türkiye'deki iki Apple Store mağazası koronavirüs ile mücadele kapsamında açıldı. Türkiye'deki Apple kullanıcıları artık internet üzerinden 'Apple Store ne zaman açılacak?' sorusunun yanıtını almış oldu. 

Türkiye'deki iki Apple Store mağazası hizmet vermeye başladı. Apple Akasya saat 12:00'den 20:00'ye, Apple Zorlu ise 10:00'dan 18:00'e kadar hizmet verecek. Mağazalarda koronavirüs önlemleri geçerliliğini sürdürecek. 


APPLE STORE KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ
Apple tarafından yapılan açıklamada mağazaya gelen müşterilerin maske takması zorunlu olacak. Mağazaya giren kişi sayısı sosyal mesafe gözetilerek sınırlandırılacak. Müşterilerin ateşleri ölçülerek içeri alınacak. Teşhir ürünler ve mağaza içindeki alan sürekli olarak dezenfekte edilecek. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum